Lanxess | Demtaş Pigment, Boya ve Kimya Sanayi

Lanxess

LANXESS İnorganik Pigmentleri, geniş ve yenilikçi ürün yelpazesi ve teknik servis konusunda kabul görmüş uzmanlığı ile dünyanın önde gelen inorganik pigment üreticilerinden biridir.

Dünya üzerindeki fabrikaları  Almanya, Çin ve Brezilya'daki üretim tesislerinin yanı sıra Avustralya, İngiltere, İspanya ve ABD'deki tesisleriyle birlikte küresel bir varlığa sahiptir.

LANXESS inorganik Pigment'lerden demir oksit ve krom oksit pigmentleri yüksek kalitesi, standartlara uygun ve çevreye duyarlı ürünler üretmektedir.
Pigmentlerin sağlayabileceği renk vurgularına açık sarıdan turuncuya; kırmızıdan yeşile  ve kahverengi tonlarından  siyah’ a doğru vurgulanmaktadır. 
 
Renk, çok yönlü bir tasarım öğesi olarak günlük yaşamda giderek daha önemli bir rol almaktadır. LANXESS'in hem Bayferrox® pigmentleri, çok çeşitli ürünlerin renklendirilmesi için uygundur. Dünya pazarının yaklaşık %50 sine sahip olan LANXESS  pigmentlerinin, beton elemanlar ve beton  kiremitleri, plastik , kauçuk sanayi ve yapı kimyasalları sektöründe yıllardır kullanılmaya devam etmektedir.
 
Demtaş Kimya LANXESS markası altında müşterilerine sürekli kaliteli ve hizmet vermeye devam etmektedir.

 
Whatsapp DemtasWhatsapp