Hakkımızda | Demtaş Pigment, Boya ve Kimya Sanayi

Hakkımızda

DEMTAŞ şirketler grubunun ilk şirketi 1986 yılında kurulmuştur.  
 
Demir oksit pigment alanında faaliyet gösteren KİMYA şirketimiz kuruluşundan bu yana üretim, ithalat ve ihracatı ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır.    Kurulduğu günden bugüne kadar "DEMİROKSİT PİGMENT" konusunda geniş ürün gamı ve yüksek miktarlı stok rezervleriyle hizmet veren, DEMTAŞ KİMYA konusunda uzman, deneyimli ve teknik bir kadroya sahiptir.  
 
BETON, PLASTİK, YAPI KİMYASALLARI, KAUÇUK ve BOYA sektörlerine sentetik pigment ve karbon ürünleriyle hizmet veren güçlü ve güvenilir üretici ve tedarikçi bir firmadır. Demtaş kimya kuruluşundan itibaren hizmet ve kaliteye verdiği önem ve başarma azmi sayesinde kısa sürede demir oksit pigment sektöründe bilinen, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmuştur. 
 
En gurur duyduğumuz başarımız ARGE çalışmalarımız sonucunda geliştirdiğimiz yerli üretimle ülkemize katma değer yaratarak giren ithalat miktarının ve yurtdışına giden döviz miktarının azalmasına olan katkımız ve   yarattığımız DEOX markasıyla gerek yurt içinde gerek yurt dışında ciddi bir bilinirlik ve pazar payı elde etmiş olmaktır. 
 
Firmanın değişmez prensipleri güvenirlilik, kalite, iyi hizmet, sürekli geliştirilen ARGE, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur.   Karşılıklı memnuniyet ve kazanç ilkesine dayalı uzun soluklu birlikteliğimizin devamı için maddi ve manevi tüm enerjimizle çalışmaya devam edeceğiz. 
 
Siz değerli müşterilerimizin güven, sadakat ve desteğini kazanmanın gururunu yaşıyoruz. İlginize ve takdirinize teşekkür ediyoruz.  
 
Saygılarımızla
Whatsapp DemtasWhatsapp